...
18.05.2024 Cumartesi
0224 362 55 50 M��teri Hizmetleri
Son dakika duyurular�

YURTDIŞI PARA TRANSFERİ

Yurtdışı Para transferi nasıl yapılır?

Hizmet noktamızdan bankasız işlem kolaylığıyla para gönderebilir veya para çekebilirsiniz. Yurtdışı para transferi için hizmet noktamıza gelerek yurtdışından para transferi hizmetini alabilirsiniz. Hizmet noktamızda işleminiz sadece birkaç dakika sürer. Para gönderme işlemi için para gönderme formunu para çekme işlemi para çekme pusulasını doldurmanız yeterlidir. Geçerli bir kimlikle Referans numaranız ile işlemlerinizi hızlı şekilde yapabilirsiniz. Yurtdışına para gönderirken banka hesabına ihtiyacınız yok. Para çekerken de öyle. Karşı tarafın da banka hesabı olması gerekmiyor. Yurtdışı para işlemleriniz için bazı koşullar gerekir. En önemlisi geçerli bir kimlik olması zorunluluğudur. Para transferi kimlik detaylarını hizmet noktamızdan yada telefon ile öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı para transferi çözüm ortaklarımız

Koronapay Bursa Ödeme Noktası Ria Contact Private Money SCC Remit

Yurtdışı Para Transferinde Limit Var Mıdır?

Yurtdışı para transferi işlemlerinde limit olup olmaması ilgili ülkenin yasal düzenlemelerine bağlıdır. Birçok ülkede limit yokken bazı ülkeler para transferi için belli bir limit belirlemiştir. Hizmet noktamız yurtdışı parasal işlemlerinizde ilgili ülkenin kurallarına göre para göndermenizi sağlar. Yurtdışından size para geldiğinde ise herhangi bir limit söz konusu değildir. Yurtdışı para transferi yaparken limit konusunda sizi bilgilendiriyoruz. Genellikle herhangi bir limit sorunu yaşanmıyor. Yurtdışı para işlemlerinizde her detayı en kolay şekilde halletmenizi sağlıyoruz.

Yurtdışı Para Transferleri Hangi Para Biriminde Yapılıyor?

Yurtdışı transferlerini hizmet noktamızdan TL, Euro ve Amerikan doları seçeneklerinden biriyle yapmanız mümkün. Kolay şekilde istediğiniz para biriminde transfer işlemlerini yapma olanağınız var. Dünyanın neresine olursa olsun bu para birimlerinde transfer yapabilirsiniz. En düşük işlem ücretlerinden yararlanarak hızlı, güvenilir ve az maliyetli transfer yapma şansınız var.