...
18.05.2024 Cumartesi
0224 362 55 50 M��teri Hizmetleri
Son dakika duyurular�

YURTİÇİ PARA TRANSFERİ

Yurtiçi Para Transferi Nasıl Yapılır?

Yurtiçinde para transferini hizmet noktamıza gelerek saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Para gönderirken bir form doldurmanız gerekiyor. Formu eksiksiz doldurup Para Transferini ister banka hesaplarına, ister isme, isterseniz İban’a EFT olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi Para Transferi Sadece TL Olarak mı Yapılıyor?

Yurtiçi para transferi işlemlerinizi ister TL olarak ister Amerikan Doları ya da Euro olarak yapabilirsiniz. Seçtiğiniz para birimine göre işlem yapma şansınız var.

Yurtiçi Para Transferini Ne Zaman Yapabilirim?

İstediğiniz zaman yurtiçi para transferi yapabilirsiniz. Hafta sonları da para transferleriniz gerçekleştirilir. Tatillerde ve tüm diğer işlem yapılamayan günlerde işlemlerinizi yapıyoruz. Acil para gönderme ve çekmek için hizmet noktamıza gelmeniz yeterlidir. Anında istediğiniz kadar para yollayabilir ya da çekebilirsiniz. Bankasız para transferi kolaylığı tanışmasıysanız mutlaka tanışmalısınız. Geç saatlerde nasıl para gönderirim derdinde de kurtuluyorsunuz. Hafta sonları da geç saatlerde de para transferi işlemlerinizi aynı hızda ve aynı kolaylıkta gerçekleştiriyoruz.