...
19.07.2024 Cuma
0224 362 55 50 M��teri Hizmetleri
Son dakika duyurular�
Vişne Kuyumculuk ve Sarrafiye

HAKKIMIZDA

10 yılı aşan altın ve döviz piyasalarındaki tecrübelerimizi "Vişne Kuyumculuk ve Sarrafiye" çatısı altında birleştirdik. 2018 yılından itibaren Bursa'nın yükselen değeri Vişne caddesi ve Vişne Ticaret Bölgesinde Toptan Sarrafiye ve Kuyumculuk alanında faaliyet göstermeye başladık. Bu faaliyetimizi siz değerli müşterilerimize en iyi fiyat, güler yüzlü ve güvenilir hizmet politikamızla şekillendirerek sunuyoruz. Gelişen ve değişen dünyada sektördeki yenilikleri yakından takip edip siz değerli müşterilerimize en uygun şekilde aktarmaya çalışıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Altın Bozdurma

Tüm ayarlarda ve türdeki fiziki altınlarınızı, nakte çevirmek için değerinde, güvenilir ve doğru fiyattan alıyoruz.

Toptan Sarrafiye

Darphanenin basmaya yetkili olduğu Ata Lira, Çeyrek Altın, Tam Altın, Yarım Altın gibi altınların yanısıra Gram Altın ve Külçe Altın alım-satım işlemlerini güvenle yapıyoruz.

Kur Sabitleme

Altın alım satımı ile uğraşan işletmeleri ilgilendiren, müşterilerin ekonomideki belirsizlikler nedeniyle kur ve fiyatlarda ortaya çıkabilecek ani iniş çıkışlardan korumayı amaçlayan sistemdir.

Kişiye Özel Altın Ürünleri

Siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda istenilen ayar ve ölçülerde bilezik, yüzük, bileklik, kolye gibi takıların satışını yapıyoruz.

Yurtiçi para transferi hizmet noktamıza gelerek saniyeler içinde yurtiçi para transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı para transferi hizmet noktamıza gelerek saniyeler içinde yurtdışı para transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.